Czym Lady Gaga gasi pragnienie?

Na pewno zaobserwowaliście, jak bardzo zmienne są nastroje wśród gwiazd. Szczególnie, gdy mowa o ich upodobaniach, sympatiach i szybko przemijających modach. Zastanawiałam się więc, jak będzie z kokosowym obłędem, który rozpoczął się kilka lat temu. Czy woda kokosowa zostanie wyparta przez inny naturalny element diety, który skradnie serca największym gwiazdom? Może kiedyś tak się stanie, ale ten czas jeszcze nie nastał, czego potwierdzeniem mogą być doniesienia Herald Sun z ubiegłego tygodnia.

Okazuje się, że Lady Gaga, która gościła z koncertem w Melbourne, wysłała swojego asystenta po kilka opakowań ulubionej wody kokosowej. Ten, nie tracąc czasu, odwiedził pobliski sklep ze zdrową żywnością, by za kilka minut wrócić do garderoby gwiazdy popu z napojem, którym lubi gasić pragnienie. Swoją drogą ciekawe, z czego Gaga popija wodę kokosową, wszak znane jest jej zamiłowanie do filiżanek.

anythinghollywood.com, popcrush.com

Wygląda na to, że choć ciężko nadążyć za kolejnymi wcieleniami piosenkarki, jej upodobania żywieniowe pozostają niezmienne, przynajmniej od dwóch lat. Bo właśnie w 2010 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o diecie Lady Gagi, która pozwala jej na utrzymanie dobrej figury. Jak wyznała w wywiadzie dla People.com LaurieAnn Gibson, jej ówczesna choreografka, dieta gwiazdy to głównie “salsa with grain chips, tofu, turkey slices, hummus and coconut water”, czyli salsa z ziarnami zboża, tofu, kawałki indyka, hummus i woda kokosowa. Jeśli Gaga jest wierna zdrowym zasadom żywienia, to wychodzi jej to na dobre. Wystarczy przyjrzeć się zdjęciom z ubiegłego tygodnia, gdy witała swoich australijskich fanów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii z wielkiego świata i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s