Koko-lokum

Moje mieszkanie nie należy do tych największych. Wraz z rodziną ledwo potrafimy zmieścić w tym niewielkim M3 wszystkie nasze graty. Do tego dochodzi jeszcze kwestia odnalezienia miejsca, który jest tzw. working space, ponieważ  w obecnym momencie pracuję zdalnie i większość zadań projektowych wykonuję w domu. Ustawiona pomiędzy sypialnią, gdzie trzymam wszelkie materiały, a stolikiem naszej tyciej jadalni, czuję się czasami kompletnie bezradna, tonąc w papierach, którym trudno odnaleźć ich własne miejsce. Marzę o jakimś sprytnym kąciku biurowym, a najlepiej całym pokoju! Możliwość odseparowania się zarówno przestrzennie jak i wygłuszenia dźwięków żyjącego po powrocie lokatorów domu, byłaby czymś wprost wspaniałym.
Chyba nigdy nie będzie mnie stać na sprowadzenie dla siebie niezwykłego projektu Archipoda, który odkryłam niedawno w sieci, a szkoda!

Ten minibudynek, który projektanci zachwalają jako najlepsze rozwiązanie dla zdalnie pracujących wykonawców, ma 3m kwadratowe, spokojnie wkomponowuje się w każdą przestrzeń ogrodową, jest energooszczędny i absolutnie ekologiczny. Dzięki unikalnej budowie, która kształtem przypomina kokos, przestrzeń wewnątrz wydaje się większa niż jest w rzeczywistości. Małe okienko umieszczone u góry świetnie magazynuje ciepło oraz wentyluje pomieszczenie. Jedynym problemem kupującego jest podprowadzenie do wnętrza Archipoda energii elektrycznej i ewentualnej linii telefonicznej.

Kapsuła, w której mogłabym w końcu znaleźć upragniony spokój, a w czasie lata rozkoszować się widokiem i dźwiękami dochodzącymi z ogrodu – marzenie!
Poza tym, jako dziecko zawsze zastanawiałam się jak to by było – móc zamieszkać w kokosie 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii dom i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s