CoCoCommercial

To, że owoc palmy kokosowej inspiruje zdążyłam już udowodnić tu i tu. Zarówno piosenki jak i kinematografia doceniły jego ‘postać’, czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym. To jednak nie wszystko! Kokos robi absolutną furorę również wśród pomysłodawców reklam telewizyjnych. Na szczęście mówię tu o tych, które spokojnie możecie zaliczyć do kanonu zabawnych i ciekawych.  Kokos sprzedaje kuchnie Ikei jak i promuje w pełni wyposażoną stację kontroli pojazdów w Ameryce.
Dlaczego właśnie kokos? Jego niezwykłość tkwi w ilości sposobów wykorzystania, a ponadto kojarzy się zawsze z czymś egzotycznym, a zarazem trudnym do zdobycia. I tak, w przypadku dwóch poniżej reprezentowanych reklam – niezwykła twardość skorupy kokosa, która zdecydowanie utrudnia spragnionym jego wnętrza Panom szybkie otwarcie – jest tutaj kluczem do zagadki.  Imają się oni najróżniejszych sposobów w celu otwarcia owocu. Finał tych starć bywa dość zabawnych w skutkach. Zresztą zobaczcie sami…🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii have fun! i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s