Are you suggesting coconuts migrate?

Czy ktoś z moich Czytelników wie skąd pochodzi cytat, jaki zawarłam w tytule? Oczywiście, że z Monty Pythona. A ściślej z filmu Monty Python i Święty Graal. Jako prawdziwa maniaczka dzieła twórców tego cudnie absurdalnego i subtelnego jednocześnie humoru uwielbiam odświeżać sobie raz po raz ich dorobek, zarykując się ze śmiechu i ocierając łzy.

Pamiętacie to?

Za Wikipedią:
„Anglia w 932 roku. Król Artur wraz ze swym sługą Patsy, używającym orzechów kokosowych do wydobywania stukotu imitującego tętent kopyt, przemierza kraj w poszukiwaniu rycerzy, którzy przyłączyliby się do niego w zamku Camelot. Na początku filmu Artur wraz z Patsym docierają do jednego z zamków, w którym spodziewają się znaleźć rycerzy gotowych przyłączyć się do nich. Jednak stacjonujący w zamku żołnierze, widząc, że Artur z Patsym udają tylko, że jeżdżą konno, wdają się z nimi w rozmowę na temat podróżowania przy pomocy orzechów kokosowych, sposobu ich nabywania i przenoszenia z ciepłych krajów. Zniechęcony Artur odjeżdża w końcu bez żadnej pomocy ze strony swych rozmówców.”

A oto jak Monty Python wyjaśnia zastosowanie skorupy kokosa powoli i czytelnie:

Uwielbiam ich humor! 🙂
Następnym razem pokażę Wam jak bardzo kultowe stała się zaprezentowała Wam scena z Monty Pythona i Świętego Graala. Niech moc kokosa będzie z Wami! 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii have fun! i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Are you suggesting coconuts migrate?

  1. Pingback: CoCoCommercial | woda kokosowa blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s